počet produktů
0
cena nákupu
0 CZK
měna: CZK
Kategorie
Počítadlo přístupů
Online: 7
Dnes: 38
Celkem: 1534053

ÚVODNÍ STRÁNKA

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám konečně nabídnout dalšího dopravce pro Vaše zakázky u nás. Podařilo se nám dohodnout na speciálních cenách s firmou Geis, které jsou příznivější, než u České pošty. S firmou Geis máme i dobré zkušenosti co se týče zacházení se zásilkami (asi za roční období bylo rozbito zboží jen v jednom balíku a firma reklamaci uznala). Proto jsme zařadili dopravu Geisem do seznamu, ze kterého si můžete vybírat. Věříme, že toto rozšíření dopravních možností se Vám bude líbit a že novou možnost budete hojně využívat. Obvykle je firma schopna dodat zboží do 2-3 pracovních dnů po objednávce, dodávající řidič předem kontaktuje adresáta telefonem nebo SMS. 

 

Vážení zákazníci,

dovolte, abychom Vám všem popřáli vše nejlepší do nového roku. Kromě zdraví, štěstí a Bo- žího požehnání si dovolujeme přidat ještě přání stálé svěžesti chuťových buněk a prosbu, aby nám Pán Bůh žízeň zachovati ráčil i v roce 2017 !

Bohužel nám nový rok přinesl hned na začátku jednu nepříjemnou zprávu v podobě zdraže- ní naší (už tak drahé) České pošty. Všechny balíčky jsou od 1.1.2017 dražší o cca 10,- Kč, což budeme muset promítnout i do našich přepravních tarifů pro Vás. Snad se nám podaří co nejdříve vyjednat příznivější ceny u jiné přepravní společnosti. O tom bychom Vás sa- mozřejmě okamžitě informovali. Něco se rýsuje, snad už od února.  

 

Vážení zákazníci,

Vánoce se rychle blíží a s nimi i podstatně větší nápor na přepravní společ- nosti. Několik let po sobě najímá Česká pošta v této době brigádníky na přepravu a třídění zasílaných balíčků, což se pravidelně projevuje větší roz- bitností zásilek. Pokud tedy neobjednáváte zboží nerozbitné (v PET oba- lech), doporučujeme využít služeb jiných společností, které si umějí s ná- porem zásilek lépe poradit. U nás si můžete vybrat dražší TopTrans, ale nově také společnost Geis. Ve výběru přepravců ji uvedenou nemáme, pro- tože nejsou schopni předem (při objednávce) udat cenu dopravy. Nicméně jejich ceny pro nás jsou výhodnější, než u ČP, takže Vám můžeme garan- tovat nižší cenu přepravy, než u cenného balíku České pošty (tedy nejlaci- nější variantu). Navíc u nich není omezená doprava křehkého (skleněného) zboží na 10 kg. Pokud byste se pro dopravu Geisem rozhodli, stačí uvést do poznámky k objednávce, že požadujete přepravu Geisem.  

 

 

Vážení zákazníci, 

vzhledem ke dvojnásobnému zvýšení plateb za pevnou linku od O2 jsme ji zrušili. Prosíme o případné volání na mobilní čísla +420 608028676 nebo +420 608064859. Děkujeme za pochopení !

 

 

Vážení zákazníci,

zelená barva této informace předznamenává oznámení o zahájení prodeje naší nové dobroty, kterou je

ZELENÁ HORA 24 %obj. -

peprmintový likér

od Jenčíka a jeho dcer

Jako obvykle jdeme proti proudu snižování lihovitosti, který sice ušetří výrobci na spotřební dani, ale také často "rozhodí" harmonii výrobku. U mnoha peprmintek se tak stalo a tak přicházíme s likérem, který má poctivých 24 %obj. alkoholu, dost cukru a přírodní silice ze dvou druhů máty peprné od proslulých dodavatelů z Francie a Anglie. Po zrušení regulace ceny cukru tato důležitá složka zelené dost zlevnila, což jsme promítli (na rozdíl od jiných...) i do naší ceny. Naši ZELENOU HORU si tak můžete u nás koupit za cenu, podobnou cenám "ošizených" zelených s 19 % alkoholu. Znovu opakujeme : MY NEVYMĚKNEM !  

 

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás upozornit na nový přírustek v našem e-shopu. Jedná se o Original Canadian MAPLE Liqueur, tedy Originální kanadský javorový likér, který vyrábíme exkluzivně pro našeho česko-kanadského zákazníka a od března jsme se s ním dohodli na prodeji v našich prodejnách. Jde o kanadskou specialitu s lahodnou sladkou chutí javorového sirupu, podtrženou whiskovým tónem z použitého kanadského originálního destilátu. Hezká lahev 0,7 l dělá z tohoto 30 % likéru mimořádně vhodný dárek.  

 

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, 

abychom alespoň trochu zmírnili dopad dražší dopravy od 1. února 2015, rozhodli jsme se nabídnout Vám jakousi "množstevní slevu" na naše litrová balení a to jak pro skleněné, tak pro plastové lahve. V naší nabídce najdete nově další položky, které obsahují 6 kusů těchto lahví s cenou o 4 - 7,-  Kč na lahev nižší. Z technických důvodů jsou nabízena pouze jednodruhová balení, tedy vždy celé balení od jedné lihoviny, ale tuto slevu Vám budeme počítat pro každých 6 kusů litrových lahví, i když si vyberete různé druhy. V praxi to znamená, že Vám sice kalkulačka při sumarizaci ukáže původní (vyšší) cenu, ale my Vám sečteme slevy za každých šest litrových lahví jakékoliv lihoviny a o to Vám snížíme vypočtenou dobírku. Pokud si vyberete platbu na účet předem, neplaťte zboží před tím, než Vám zašleme proforma-fakturu, ve které Vám slevu započteme. Věříme, že se tahle sleva bude líbit nejen pravidelným odběratelům, ale hlavně barmanům, restauratérům a hospodským, kteří využívají služeb našeho e-shopu. 

 

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

k 1. únoru 2015 nás naše milá Česká pošta znovu překvapila zvýšením svých tarifů přepravy balíků, což se týká i našeho e-shopu. Nabízíme zaslání zboží jako tzv. cenný balík ČP, který byl dosud cenově nejvýhodnější. Nyní dochází k jeho zdražení o 27-30,- Kč za 1 zásilku. Stále se však jedná o nejlacinější způsob dopravy ČP pro křehké zásilky do 10 kg, resp. do 20 kg, které křehké nejsou (plastové lahve). Pro zákazníky, kteří potřebují garanci dodání našeho zboží do následujícího pracovního dne od odeslání (tedy zboží, objednaného předcházející pracovní den do 8. hodiny ranní), nabízíme i možnost výběru tzv. balíku do ruky ČP, která tuto garanci poskytuje. Je však nutno zdůraznit, že za tento způsob si ČP účtuje o desetikoruny více za 1 zásilku. Např. Desetikilový křehký balík stojí o 45,- Kč více, než cenný balík. Nové ceny dopravy zavedeme v našem e-shopu nejpozději do 6.2.2015.

 

Vážení zákazníci,

nezbývá mi, než se omluvit za předcházející informaci o možnosti objednávat přepravu u firmy DPD, která je lacinější, než Česká pošta. S tou cenou je to pravda, ale na rozdíl od tvrzení zástupce DPD při osobním jednání pravda není, že by DPD dopravovalo lihoviny. Naopak, podle jejich všeobecných přepravních podmínek jsou lihoviny z dopravy vyloučeny. Myslím, že zástupce DPD si toho byl dobře vědom, ale prostě mě podvedl. Těžko si představit, že by v dobré víře předpokládal u výrobce lihovin zasílání hřebíků....

Tím pádem jsem Vás mistifikoval i já a prosím, abyste mě omluvili. Tentokrát to bylo opravdu v dobré víře. 

Ukončení spolupráce s DPD má ostatně i další důvod. Při první zásilce došlo (přes označení Křehké) k rozbití jedné lahve, další dvě si někdo otevřel a asi vypil (během přepravy) a u třech zbývajících jsou tak porušené kolky, že zboží nelze prodávat. Výsledkem reklamace bude zřejmě ortel, že jsem porušil odstavec 5.6, písmeno m) Všeobecných přepravních podmínek, protože v zásilce byly lihoviny...

To jsou důvody, proč jsem nucen odstranit z výběru dopravy DPD.

 

Vážení zákazníci,

po dlouhé době Vám můžeme nabídnout alternativní dopravu k České poště za rozumnou cenu. Původně nabízený TopTrans silně podražil a navíc odvíjel svoje ceny od přepravní vzdálenosti. Takovýto výpočet ceny dopravy náš obchod neumí, takže jste si vlastně nemohli vybrat nic jiného, než dopravu Českou poštou. Nyní jsme pro Vás po jednání se společností DPD připravili plnohodnotnou a konkurenceschopnou možnost dopravy touto společností, která je pro křehké zásilky nad 2 kg lacinější, než ČP.

V první řadě se jedná o dopravu, označenou ve volbě dopravy jako DPD Private ČR. Firma slibuje doručení zásilky do dvou pracovních dnů po celé ČR. Maximální hmotnost zásilky je 50 kg, všechny zásilky od nás budou zasílány jako křehké. V dohodě s DPD je i trojí pokus o doručení při nezastižení adresáta (tři dny po sobě). Další službou je i oznámení o doručení zásilky adresátovi den předem přes SMS nebo mailem (termín doručení, číslo zásilky a příp. výše dobírky). V den doručení dostane adresát SMS nebo e-mail s časem doručení (+- 1,5 hod.), na který je možno odpovědět, pokud by čas nevyhovoval. Pokud kurýr nemůže dodržet oznámený čas doručení, ozve se telefonicky. Po druhém neúspěšném pokusu o doručení se Vám ozve zákaznický servis, se kterým můžete domluvit jiný termín doručení.

Dalším novým nabízeným způsobem dopravy je DPD ParcelShop. Jde o nejlacinější způsob dopravy, protože zásilka není doručována k Vám domů, ale do odběrných míst ve větších městech. DPD má zatím síť přes 80 míst, která se dále rozšiřuje. Využívá sítě Ulozenka, s.r.o., Mountfield, a.s. a samozřejmě i depa DPD. Zatím není k dispozici aplikace, která by Vám nabídla výběr výdejního místa přímo při vytváření objednávky. Vybrat si ale můžete na www.dpd.cz (Produkty a služby - řešení - DPD ParcelShop - interaktivní mapa s přehledem DPD ParcelShopů a svoje odběrné místo si najdete buď na mapě nebo ze seznamu vpravo). Vybrané odběrné místo nám pošlete v poznámce k Vaší objednávky e-mailem. Také tento způsob dopravy je možno použít při platbě dobírkou. Vaši zásilku si můžete vyzvednout kdykoliv během pracovní doby odběrného místa.

Doufáme, že oba nové způsoby dopravy budou fungovat podle slibů společnosti DPD k Vaší spokojenosti.  

 

 

Vážení zákazníci,

tzv. rodné listy našich lihovin si můžete stahovat na našich webových stránkách www.jencikadcery.cz v sekci RODNÉ LISTY na úvodní stránce.

 

 

OD DNEŠKA, 3. ŘÍJNA 2012, JE NÁŠ e-SHOP ZNOVU V PLNÉM PROVOZU !

 

Po hektické práci na vypracování tzv. rodných listů pro všechny druhy a všechna balení našich liho- vin, vyrobených po 1. lednu 2012 se nám dnes podařilo splnit všechny podmínky k tomu, abychom mohli začít prodávat lihoviny od 20 % obj. Znamená to, že už si budete moci v našem e-shopu znovu vybírat z celého našeho sortimentu. Ke každé zásilce budeme přibalovat tzv. rodné listy i s požadovanými přílohami pro výrobky od 20 % obj., aby se jimi mohli (spolu s fakturou) prokazovat jak obchodníci, tak hostinští a barmani při případné kontrole ve svých provozovnách.

Věříme, že naši milí zákazníci zachovají, i přes námi nezaviněné omezení prodeje, svoji přízeň svým oblíbeným dobrotám z naší dílny.

 

                                                  Ing. Petr Jenčík, majitel firmy

 

 

 

 

 

Vážení zákazníci,

přesto, že naše výrobky nevykazují ani zdaleka normou povolený obsah methanolu, jak prokazují opakované kontroly SZPI v našem podniku, jsme nuceni Vám oznámit, že na základě nařízení ministra zdravotnictví ze 14. září 2012 zastavujeme dočasně prodej všech našich výrobků, jejichž obsah etanolu je 20 %obj. a více. U výrobků, kterých se zákaz prodeje týká, je nastaven příznak "dočasně nedostupné" a tyto výrobky nelze objednat.

Tento nesmyslný zákaz je v případě našeho e-shopu o to paradoxnější, že zde nabízíme pouze naše originální výrobky, takže prodej jakýchkoliv falzifikátů je zde vyloučen. 

S ohledem na chaos ve státní správě, která není schopna ani odhadnout délku trvání uvedeného nařízení, pracujeme na variantě naší nejoblíbenější lihoviny Ďábelský Krvesaj s obsahem alkoholu 19,5 %obj. (původní lihovitost 24 %obj.). Pokusy jsou nadějné a předpokládáme, že po vytisknutí odpovídajících etiket Vám budeme moci nabídnout alespoň toto malé rozšíření našeho sortimentu.

Věřte, že celý tento skandál s jedovatými lihovinami jde pouze na vrub šlendriánu státní správy, která nebyla dlouhá léta schopna ochránit své občany od falšovaných a nezdaněných lihovin. Pro nás znamenal tento žalostný stav podstatné snížení prodejů ve prospěch laciných, nekvalitních a nezdaněných lihovin. Nyní, kdy tyto neřešené problémy vyústily do tragických následků, jsme my, oficiální výrobci nezávadných lihovin, postiženi znovu ve smyslu kolektivní viny.

Byli bychom rádi, kdybyste přijali námi nezaviněné omezení s pochopením a nadále nám zachovali přízeň.

S omluvou naším zákazníkům

Ing. Petr JENČÍK,

majitel firmy 

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za zájem o naše výrobky a věříme, že si v naší internetové prodejně vyberete. Je to jeden z mála způsobů, jak umožnit zájemcům ochutnat naše výrobky, protože jako malá firma nemůžeme zajistit plošnou dostupnost celého našeho sortimentu. Strategie obchodních řetězců je bohužel zaměřena buď na nejběžnější levné výrobky nebo na ty, které mají masivní reklamní podporu v televizi či na bilboardech. Naše výrobky z těchto kategorií vybočují. Firma Jenčík a dcery je založena na rodinné tradici několika generací lihovarníků a proto nabízí jen kvalitní výrobky, vesměs vyráběné podle vlastních tajných receptur. Vedle zcela originálních nabízíme i běžné oblíbené lihoviny, ale i zde dáváme výrobkům svůj zvláštní punc. Vzhledem k velikosti firmy a také proto, že se snažíme udržet rozumné ceny, nejsme schopni zaplatit celoplošné reklamní kampaně. V tomto obchodě najdete jen naše originální lihoviny.

Jsme si vědomi toho, že zasílání stojí dost peněz a tak jsme pro elektronický obchod snížili základní ceny našich výrobků. Postupně se ještě budeme snažit zdokonalit celý systém přiznáváním bonusů pro stálé či větší odběratele. Momentální způsob je optimální pro nákupy od cca 4 lahví, kdy budou již Vaše výdaje za poštovné a doběrečné ve většině případů kryty výhodnou cenou. Přes Českou poštu je možno zasílat zboží do 20 kg v jednom balíčku, při vyšší váze pak dostanete více zásilek. Má to ale háček. ČP je ochotná přepravovat křehké balíčky jen do hmotnosti 10 kg. Pokud tedy objednáváte lihoviny ve skleněných lahvích, musíme zboží nad tuto hranici rozdělit do dvou či více balíčků. Tím se ale mění cena za dopravu a v tomto případě není možné ji automaticky vygenerovat při objednávce softwarem e-shopu. Aby nedocházelo k nepříjemným překvapením zákazníků (vyšší cena dopravy), je systém automatického vypočítání ceny za dopravu omezen hmotností 10 kg. Při objednávkách nad tento limit ČP Vás prosíme, abyste Vaši objednávku zaslali mailem nebo telefonicky a my Vám obratem sdělíme kompletní cenu za dodávku. Přibližná hmotnost je udávána již při zadávání objednávky.

Od 1.3.2011 nám změnila své ceny společnost TopTrans (samozřejmě, že směrem nahoru). Navíc nám účtuje ceny nejen podle hmotnosti, ale i kilometráže, takže nejsme schopni předem stanovit cenu za dopravu. Nechceme používat nějaký paušál, takže pokud si vyberete dopravu s tímto dopravcem, je třeba nám zaslat dotaz na cenu, abyste byli informováni, kolik za zásilku zaplatíte.

Věříme, že si hodně "fajnšmekrů" a znalců dobrého moku oblíbí náš obchůdek originálního českého pití.